Yasal Uyarı


izmirguzellikrehberi.com üzerinde yayınlanan tüm yazılı ve görsel içeriğin her hakkı saklıdır. Yazılı ve görsel içeriğin, yazılı izin alınmaksızın kullanılması kesinlikle yasaktır.
Her türlü bilgi için bize iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

izmirguzellikrehberi.com otomotiv sektöründeki işletmelerin verdikleri bilgiler ve görsel malzemeler ile işletmeleri online tanıtan bir rehber sitedir.

İşletmelerin vermiş oldukları bilgiler ve görsel malzemelerin doğruluğu hakkında tüm sorumluluk işletmelere aittir. Bu konuda izmirguzellikrehberi.com herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

izmirguzellikrehberi.com işletmelerin vermiş olduğu bilgiler ve görsellerde site üyeleri ve ziyaretçilerini yanıltıcı ve tutarsız bilgiler saptaması durumunda işletmelerin üyeliğini tek taraflı olarak sona erdirme hakkını saklı tutar.

izmirguzellikrehberi.com site üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

izmirguzellikrehberi.com üzerinde yayınlanan tüm resim ve yazılar, yazılı onay almaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılamaz ve kullanılamaz.

izmirguzellikrehberi.com yapılan boya sektörü hizmetleri taleplerine sadece aracılık etmektedir, talebin onaylanması ve yapılması ilgili işletmenin sorumluluğundadır.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


ÜYE OL


Üyeliğiniz Var İse Giriş Yapın!

GİRİŞ YAP


Üyeliğiniz Yok İse Hemen Üye Olun!